Popis našich apartmánů:

Nabízíme ubytování ve dvou až sedmilůžkových kompletně vybavených apartmánech o velikosti od 23 po 60 m2 s možností přistýlek ve formě molitanových matrací.

Naše apartmány JSOU NEKUŘÁCKÉ.                                                                                                                                                                                                        Apartmány nejsou určené pro konání večírků či oslav a v době 22:00 - 6:00 je nutno dodržovat noční klid.

Nástup na ubytování je mezi 14. a 18. hodinou; ukončení pobytu poslední den do 10.00 hodin.

Apartmány poskytují skříně k uložení oděvů, koupelnu se sprchovým koutem vč. WC (někdy se jedná o společnou koupelnu a WC, někdy jsou odděleny - to je zřejmé z detailu jednotlivých apartmánů). Všechny naše apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout. Kuchyňská linka obsahuje varnou jednotku s digestoří, ledničku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, základní nádobí nádobí a příbory (hrnce, talíře, sklenice. apod.) V kuchyňských skříňkách je vždy ponechán volný prostor k uložení potravin. V každém apartmánu je taktéž televize, DVD přehrávač a dostupné WiFi zdarma.

V suterénu jsou umístěny uzamykatelné komory pro uložení lyží, jízdních kol apod. Dále se v suterénu budovy nachází omezený počet garáží = parkovacích stání, která jsou samostatně zpoplatněna. Kolem budovy a na přilehlé části centrálního parkoviště je dostatek parkovacích míst zdarma (při parkování prosíme respektovat pokyny správce objektu). Přímo ze suterénu se s lyžemi vychází před budovu - manipulace po domě a po chodbách není nutná. Čtyřpodlažní budova je vybavena výtahem, který spojuje suterén se všemi obytnými podlažími.

Nedaleko apartmánového domu se nachází horský hotel Červenohorské sedlo, ve kterém je možné využívat jak restauraci, tak i krytý bazén či wellness. Samozřejmostí v lyžařském centru jsou půjčovny lyží.

Zájemci si u nás v budově mohou zahrát stolní tenis.

Areál Červenohorského Sedla leží při hlavním silničním tahu na Polsko a silnice je velmi dobře udržovaná, za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Obvykle dojedete autem až k objektu. Červenohorské Sedlo je dobře dostupné i hromadnou dopravou. Okresní města Šumperk a Jeseník spojuje pravidelná autobusová doprava, kdy většina linek má zastávku právě zde, na Červenohorském Sedle, na kopci, ve výšce 1 013 m. Autobusová zastávka je pak vzdálena 150 -200 m od apartmánového domu.