Ubytování

Nabízíme ubytování ve dvou až sedmilůžkových kompletně vybavených apartmánech o velikosti 23 – 60 m2 s možností přistýlky ve formě molitanových matrací.

Popis apartmánů:

Předsíň, skříně k uložení oděvů, koupelna se sprchovým koutem, WC (někdy se jedná o společnou koupelnu a WC, někdy jsou odděleny - to je zřejmé z detailu jednotlivých apartmánů). Všechny naše apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout, kde kuchyňská linka obsahuje minimálně varnou jednotku s digestoří, ledničku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, nádobí (hrnce, hrnky, talíře, sklenice), příbory, nože, otvíráky, vařečky, utěrku, čistící prostředky, houbičku apod. V kuchyňských skříňkách je vždy ponechán volný prostor k uložení potravin. V každém apartmánu je taktéž televize, DVD přehrávač a dostupné WiFi zdarma.

Ubytování popis 1 Ubytování popis 2 Ubytování popis 3

V suterénu jsou umístěny uzamykatelné komory pro uložení lyží, jízdních kol ... atd.. Dále se v suterénu budovy nachází omezený počet garáží = parkovacích stání, která jsou samostatně zpoplatněna - cena je jiná v létě a jiná v zimě, jak je uvedeno v ceníku. Kolem budovy a na přilehlé části centrálního parkoviště je dostatek parkovacích míst zdarma (při parkování prosíme respektovat pokyny správce objektu) Přímo ze suterénu se s lyžemi vychází před budovu - žádná manipulace po domě a po chodbách není nutná. Čtyřpodlažní budova je vybavena výtahem, který spojuje suterén se všemi obytnými podlažími.


Nedaleko apartmánového domu se nachází Horský hotel Červenohorské sedlo, ve kterém je možné využívat jak restauraci, tak i krytý bazén či saunu nebo tenisové kurty.
Jsme v lyžařském centru a samozřejmě jsou v areálu Červenohorského sedla půjčovny lyží - jedna z nich je přímo v přízemí apartmánového domu.
Zájemci si u nás v budově mohou zahrát stolní tenis.

Areál Červenohorského Sedla leží při hlavním silničním tahu na Polsko a silnice je velmi dobře udržovaná, za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Obvykle dojedete autem až k objektu. Červenohorské Sedlo je dobře dostupné i hromadnou dopravou. Okresní města Šumperk a Jeseník spojuje pravidelná autobusová doprava, kdy většina linek má zastávku právě zde, na Červenohorském Sedle - na kopci, ve výšce 1.013 m. Autobusová zastávka je pak vzdálena 150 -200 m od apartmánového domu.